Szanowni Państwo! Każda opinia jest dla nas inspiracją do dalszego rozwoju!

 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
Twój adres E-mail nie zostanie upubliczniony.
(Nie ma jeszcze żadnych wpisów)

 

Judyta i Damian
Sierpień 12,  2017 at 6:10 pm
Dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną naszego sierpniowego wesela w Słupsku. Nasi goście byli pod Państwa dużym wrażeniem dzięki temu wszyscy świetnie się bawili do samego końca i opinie były wyłącznie w samych superlatywach. Bez wątpienia byśmy ponownie nawiązali z Państwem współprace 🙂 jeszcze raz gorąco dziękujemy za świetną zabawę.
Pozdrawiamy Judyta i Damian

Agnieszka i Adam
Kwiecień 19 , 2017 at 4:20 pm
Witamy!!!
Chcielibyśmy wszystkim polecić zespół Aganiok.
Lepszego zespołu na wesele nie znajdziecie.
Muzycy – profesjonaliści znający się na tym co robią i robiący to z pasją, co widać na scenie…
Dziękujemy i POLECAMY!

Monika i Jacek
Styczeń 27, 2017 at 5:59 pm
        Ten zespół to strzał w dziesiątkę!!!Super kawałki,repertuar dla każdego,świetnie się przy tym tańczy i przytula;))Wykony genialne,lepsze od oryginałów.Jeśli impreza to tylko z Aganiok. Polecam i dziękuje za wszystko !!!

Daria i Sebastian
Styczeń 19, 2017 at 10:20 am
          Witajcie!
Zespół Aganiok zagrał na naszym weselu w sierpniu 2016. Od początku imprezy porwał naszych gości do tańca i wspólnej zabawy, która trwała do białego rana. Szeroki repertuar trafił idealnie w gusta nasze i naszych gości. Każdy mógł wybrać sobie coś dla siebie. Dodatkowo trzeba podkreślić fakt, że utwory były śpiewane przez Panią Marikę i Pana Michała na żywo, a nie z playbacku.
Oczepiny – bardzo fajne, prowadzone z wyczuciem i z dużą dawką humoru.
Polecamy każdej niezdecydowanej parze. Pełna profeska!

Monika i Michał
Wrzesień 2, 2016 at 8:36 am
           Witam, mieliśmy wesele w sierpniu pod Poznaniem, na którym grał zespół Aganiok. Zarówno my jak i goście jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru. Wszystko było przeprowadzone tak jak chcieliśmy, super zabawy, piękny głos Pani Mariki zrobił na nas ogromne wrażenie, a saksofonista nadawał uroczystości wspaniały klimat. Bardzo dziękujemy, nie mogliśmy lepiej trafić ;)Gorąco polecamy !.
Monika i Michał

Ilona i Łukasz
Maj 3, 2016 at 1:50 pm:42 am
Na naszym weselu zespół wystąpił w niestandardowym składzie: pani Marika oraz panowie Michał i Darek. Pani Marika była rewelacyjna zarówno jako wokalistka jak i prowadząca imprezę. Pan Michał wyśmienicie sprawdził się jako drugi wokal, gitarzysta i klawiszowiec. Natomiast pan Darek swoją grą na saksofonach dodawał sznytu poszczególnym kawałkom. Super, że miał również okazję zagrać w utworach, w których saksofon był na pierwszym planie.
Zespół we wspomnianym składzie sprawdził się wyśmienicie, zarówno od strony muzycznej jak i ogólnie organizacyjnej. Muzycy profesjonalni i sympatyczni. Chcemy jeszcze raz podkreślić bardzo dobry wokal pani Mariki. Polecamy!
Ilona i Łukasz

Anna i Krzysztof
Czerwiec 26, 2015 at 10:42 am
Witamy !!!
                 Zespół Aganiok został nam polecony przez Pana Ryszarda – managera, który gra również w zespole PestoBand. Początkowo mieliśmy delikatne obawy co do zespołu, ponieważ był to dość świeży projekt. Jednak nasze obawy zostały rozwiane już na początku imprezy.      Zespół brzmiał zawodowo, wokalnie i instrumentalnie bez zarzutu. świetnie dobierał muzykę, było bardzo żywiołowo i dynamicznie. Pani Marika – prowadząca imprezę świetnie dobierała repertuar, satysfakcjonując artystycznie nawet najbardziej wymagających gości. Jednocześnie profesjonalnie acz na luzie i z wyczuciem prowadziła całą imprezę, umiejętnie zachęcając gości do wspólnej zabawy. Całości dopełniła super atmosfera tworząca przez cały zespół, świetne solówki saksofonu i gitary a także męski wokal Pana Michała. Zespół spisał się na Medal i na 6 z plusem . Gorąco polecamy Aganiok na każdą imprezę rozrywkową.
Z pozdrowieniem
Anna i Krzysztof.